Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Saatolog Picks

25 Nisan 2021
Saatolog Picks

Son bir senedir neredeyse her türlü alışkanlığımız değişti desek yanlış olmaz. Alışveriş, tüketim, beslenme, çalışma derken, hayatımızın yoğun akıcı hızına zemin oluşturan deneyimler, reformasyona uğradılar. Haliyle biz de bu değişimin bir parçası konumunda yer aldık. Yaşam alanlarımızı, gardırobumuzu, mutfağımızı, zihnimizi, bu şartlara göre evirdik, çevirdik.

Hal böyle olunca, mevsim geçişine, yeni mevsime ve yeni sezona hazırlığı da bilgisayar ekranlarından takip eder olduk. İşte tam bu noktada, alışveriş sepetimizi ufak ufak doldurmaya başladık. Biz de Saatolog olarak bu sezon sepete eklenecek multi-disipliner ürünleri bir araya getirdik.

Sanatsal Gömlekler

Saatolog Picks
Saatolog Picks

2017 yılından beri global anlamda moda sektörünün radarında olan tasarımcı MI Leggett, aynı yıl içerisinde CFDA tarafından göz önünde bulundurulması gereken bir tasarımcı olarak anılmasıyla birlikte, herkesin dikkatini çekiyor. Klasik parçalara modern detaylar eklemekten hoşlanan tasarımcının figüratif gömleği, yaz aylarına hafif ve sanatsal bir başlangıç yapmak isteyenlere…

Pofuduk Telefon Olur mu?

Saatolog Picks
Saatolog Picks

Akıllı telefonlarımızı elimizden düşürüp ekranlarını ya da herhangi bir yerlerini kırmamak için deyim yerindeyse alın teri döktüğümüz bu günlerde, klasik kılıfları bir kenara bırakıp, akıllı telefonunuza yaz aylarında kış koruma kalkanı giydirmek isterseniz cevap yukarıda. Urban Sophistication’un The Puffer Case adındaki tasarımı, telefonunuza pofuduk bir mont giydirip onu koruyacak.

Loewe Esintileri

Saatolog Picks
Saatolog Picks

Akdeniz kültürünün en modernist halini J. W. Anderson’ın kreatif direktörlüğünde yansıtan LVMH markası Loewe, gençleşmeye her geçen gün devam ediyor. Bu sefer Paula’s Ibıza ile yaptığı iş birliği sonucu karşımıza çıkan marka, geçiş renkleriyle süslediği sneaker’ını aklımıza sokuyor. Flow Runner adındaki bu sneaker yeni sezonun kült parçası olabilir.

İdeal Sırt Çantası

Saatolog Picks
Saatolog Picks

Malum, değişen alışkanlıklarımızdan biri de seyahat. Bu yüzden sırt çantalarımızı hiç olmadıkları kadar yanımızdalar. Her an minik bir kaçamağı değerlendirmek bile nimet halini almışken, sırt çantanız sizi yarı yolda bırakmasın diyoruz ve Burberry’nin gri, kanvas, logolu tasarımını buraya bırakıyoruz.

Mükemmel Karışım

Saatolog Picks
Saatolog Picks

Eğer eve kapandığımız günlerde kendini ekmek yapmaya, farklı tarifler denemeye adayanlardan olduysanız, bu formüllere yeni kokteyller eklemenizi öneriyoruz. Asprey’in yarış arabası şeklindeki kokteyl karıştırma aracı, mixology dünyasına adım atanlara eğlenceli bir ortam sağlıyor. Gümüş ve enamel kullanılan kokteyl karıştırma aracı, asıl görevini yerine getirmediği anlarda dekoratif bir obje olarak hizmet veriyor.