Rive Droite’ta Japon Rüzgarları

Saint Laurent, Paris’ten ve Parizyen stilden aldığı ilhamla, kurulduğu günden beri asi, sıra dışı ve lüks kavramlarını tek bir paydada buluşturma konusunda oldukça başarılı bir yol izliyor. Bir yandan Saint Laurent, DNA’sına bağlı kalan ve mirasını hep koruyan yegane markalar arasında yerini korurken, bir yandan da güncel olanı ve yeni jenerasyonu yakalamak adına, kıvrak zekasını çalıştırmaktan da geri kalmıyor. Yıllar boyunca concept store mantığını şekillendiren Colette’in kapanmasıyla birlikte aynı lokasyonda açılan Rive Droite butiği de bu yeniliklerin genelde başkenti oluyor. Markanın yeni iş birliği de bu mağazada ateşlenen değişim rüzgarını bir kez daha niteliyor.

Bu uğurda farklı iş birliklerine giden Saint Laurent bu sefer butiğinde Japon rüzgarları estirmeye başladı. Mc Donalds’ın uzun yıllar boyunca oyuncaklarının üretimini üstelenen Nanoblock bu sefer Saint Lauren asilliğiyle buluştu.

Fas’a göz kırpan bir palmiye, asi ruhunuzu hatırlatacak yıldız şeklinde bir gitar ve sempatik bir bulldog köpekten oluşan koleksiyon ürünlerine dünya çapındaki tüm Saint Laurent mağazalarından ve Rive Droite web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir