Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Olimpiyatlar ve Kaplan Yılının Ortak Paydası

27 Aralık 2021
Olimpiyatlar ve Kaplan Yılının Ortak Paydası

Fendi, 2022 Pekin Kış Olimpiyatları’ndan aldığı ilhamla görücüye çıkardığı yeni kapsül koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gri, beyaz, bebe mavisi ve buz mavisinin hakim olduğu koleksiyon soğuk kış aylarını katlanılır bir hale getirmeyi başarıyor. Koleksiyon hazır giyim / aktif giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuar ve çantalarıyla da öne çıkıyor.

Olimpiyatlar Ve Kaplan Yılının Ortak Paydası

Koleksiyonda bulunan çift taraflı ceketlerin iç astarları geri dönüştürülmüş polyesterden, iç dolgusu ise atıklardan elde edilen rejenere ördek tüylerinden yapılırken yüksek teknolojili ısı yalıtımı sağlayan Thermore Termal Booster kayak pantolonları ise vücuda uyum ve maksimum konfor gözetilerek tasarlandı. Koleksiyona özel olarak tasarlanan rüzgar geçirmez kayak kıyafetleri üzerindeki FF logosu ise yalnızca suyla temas etmesi halinde görülebilecek bir teknoloji kullanılarak üretildi.

Çin takvimine göre kaplan yılını temsilen kullanılan siyah beyaz kaplan motifi ise kadın koleksiyonunun merkezinde yer alırken bu motif cesaretin sembolü olarak bir kez daha lüks moda sektöründe arz-ı endam etti.

Olimpiyatlar Ve Kaplan Yılının Ortak Paydası

Kasklar, gözlükler ve eldivenlerin yanı sıra yün atkıları, bere ve şapkaları da görebileceğiniz kapsül koleksiyon 23 Aralık itibarıyla dünya çapındaki tüm seçkin Fendi butiklerinde ve Fendi’nin websitesinde satışa sunuldu.