Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

GPHG Yılın Dalış Saati: Breitling Superocean Automatic 48 Boutique Edition

19 Mart 2021
GPHG Yılın Dalış Saati: Breitling Superocean Automatic 48 Boutique Edition

Breitling 2020 Grand Prix d’Horlogerie de Genève’de (GPHG), Superocean Automatic 48 Boutique Edition modeli ile “Yılın Dalış Saati” kategorisinde ödül aldı.

Denizcilerin ve havacıların dostu Breitling, Superocean Automatic 48 ile, özellikle cesur dalgıçların ihtiyaçlarını karşılamak için hacimli bir saat üretti. 

Titanyum ve yumuşak demirden yapılmış gösterişli kasası sayesinde dalgıçların okyanusları güvenle keşfetmesini sağlayan Superocean Automatic 48, özel bir kilit sistemi barındırıyor ve saatin seramik bezeli sabitlenebiliyor. Saat etkileyici bir şekilde büyük boy 48 milimetre DLC kaplı titanyum kasaya, siyah seramik bir çerçeveye ve hemen dikkatleri üzerine çeken yeşil bir kadrana sahip. 

Yine de bu saatte göründüğünden çok daha fazlası var: Yumuşak demirden iç kasası manyetik alanların etkilerine karşı koruma sağlarken, çift yönlü dönen çerçeve kasanın sol tarafında yer alan bir kilitle güvenli bir şekilde sabitlenebiliyor. 

GPHG Yılın Dalış Saati: Breitling Superocean Automatic 48 Boutique Edition

Breitling Superocean Automatic 48 Boutique Edition saati, DLC kaplamalı paslanmaz çelik pimli toka ile uyumlu bir yeşil kauçuk bir kayışla birlikte sunuluyor. 30 bara (300 metre) kadar suya dayanıklı saat sayesinde yüzmek, dalmak veya sörf yapmak gibi her türlü deniz sporu aktivitesi mümkün.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  • Büyük boyutları.
  • Kilitlenebilen seramik bezeli.
  • Klasik dalış saatlerinin bütün olumlu yönlerini bir arada sunan tasarımı.