Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Golfte Yeni Lüks

8 Ağustos 2022
Golfte Yeni Lüks

Kendine has tarzı olan bir golf tutkunuysanız, birazdan okuyacağınız satırlar stilinizi güncellemenizi salık veriyor! Golf sporuna gönül vermenin bile tarz kabul edildiği günümüzde, Gucci ile Adidas iş birliğinden çıkan ürünler, golf kültürünü ve yaşam stilini bir adım öteye taşıyor.

Tek bir tasarıma ve iki ayrı renk skalasına sahip golf çantaları daha önceki iş birlikleri sayesinde üretilen Adidas&Gucci logo baskısıyla vitrinlerde yerini alıyor.

Koyu kırmızı renk üzerine kirli beyaz logonun yanı sıra bej ve kahverengi kombinasyonlu GG Crystal baskı seçeneğiyle gelen çantalar, golf sopalarını güvenli bir şekilde tutmak için yumuşak pamuklu keten astara sahip olarak üretiliyor. Ön kısmında bulunan fermuarlı cep ise telefon yahut anahtar koymak için ideal.

İlki bu yıl Eylül ayında piyasaya sürülecek olan ve tasarımları İtalya’da yapılan Adidas x Gucci golf çantaları için şu an net bir fiyat belirtilmese de başlangıç fiyatının 13.000 dolar civarında olması bekleniyor. Eğer lüks anlayışınızı spor stilinizle harmanlamak ve hiç çekinmeden bunu sokak stilinize yansıtmak isterseniz, iş birliğinin meyvesini alışveriş sepetinize eklemelisiniz.