Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Eller Serbest

17 Mart 2021
Eller Serbest

Kendi kendine bağcıklarını bağlayan ve sıkılık ayarını yapan Air Jordan’ları ürettikten kısa bir süre sonra pazarda hiç boşluk kalmasın diye uğraşan Nike, bu sefer de bir ilki gerçekleştirip “eller serbest” dedi.

Nike Go FlyEase ile ellerimizi hiç kullanmadan, bağcıkla uğraşmadan ayakkabı giyip çıkartmanın zevkine varacağımız kesin! Ayakkabının tabanındaki gerilebilir bant ve çift sabitleme mekanizması sayesinde ayakkabınızı ellerinizi kullanmadan giyebilir, yine ellerinizi kullanmadan arkasına basarak kilitleyebilir ve aynı sistemle kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Eller Serbest
Eller Serbest

Şirketin başkan yardımcısı Kathy Gomez bir ilki gerçekleştirdiklerinden dolayı pazarda rekabetçi bir konumda olmadıklarını ve tek rekabetin kendi içlerindeki ilham olduğunu söylerken tasarım ekibi Nike Go FlyEase ile hayatımızın da değişeceğinin altını çiziyor. Her ne kadar tasarımın arkasında yatan fikir pratik çözümler üretmek ve ayakkabı giyme işini kolaylaştırmak olsa da, pandemik krizin etkisinde ellerimizi hijyenik tutmanın da bu fikre ışık tuttuğunu düşünüyoruz.

Lansman renklerinde pastel tonlar tercih edilen Nike Go FlyEase’e öncelikli olarak sahip olmak için yapmanız gereken Nike’ın internet sitesine girip ön kayıt için üye olmak.

Eller Serbest
Eller Serbest