Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Dolce & Gabbana’nın Akdeniz Esintisi

24 Ağustos 2022
Dolce & Gabbana’nın Akdeniz Esintisi

Dolce & Gabbana’nın Akdeniz esintileri taşıyan koleksiyonları hiçbir modasever için yeni değil elbette. İkonik parçalarında dahi korkusuzca kullandığı çiçek motifleriyle 37 yıllık tarihine göz kırpan maison, rotasını ikinci kez Sardunya’ya, daha spesifik bir konuma çevirdi.

Sardunya’nın ünlü kıyı şeridi Costa Smeralda’da yer alan Hotel Cala Di Volpe ile ikinci kez el sıkışan marka, bu ultra lüks oteldeki eşsiz tatil deneyimine özel bir koleksiyon hazırladı.

Dolce &Amp; Gabbana'Nın Akdeniz Esintisi
Dolce & Gabbana’Nın Akdeniz Esintisi

Yalnızca otelin pop-up mağazasında satılacak olan parçalar erkekler ve kadınlar için tasarlanmış kaftan, tişört, bere, fular ve çantadan oluşuyor. 

Her bir parça Costa Smeralda’nın olağanüstü doğasından ve manzarasından ilham alırken, denizin ve küçük sahil kasabalarının egzotik baskılarıyla bütünleşiyor. Hotel Di Volpe’nin pitoresk koruları, markanın Akdeniz esintileriyle birleştiğindeyse koleksiyon bir dizi kartpostala dönüşüyor.

Hem Costa Smeralda’nın tadını çıkartmak hem de lüksü tanımlayan spor bir tasarımla kıyı şeridinde salınmak isterseniz gideceğiniz yeri biliyorsunuz!