Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Dior’un Yaz Takvimi

14 Haziran 2022
Dior’un Yaz Takvimi

Fransız Rivierası’ndan ilham alan ve yazın miras kokularını, notalarına eşlikçi olarak belirleyen Dior, sınırlı sayıdaki La Collection Privée Dioriviera koleksiyonuyla karşımızda. Lüks algısı ve taze bir esinti nasıl bir araya gelir ve nasıl kokar sorusunun cevabı, bu tasarımın içinde gizli.

Dior’un Yaz Takvimi
Dior’un Yaz Takvimi

Kasası Dior’un kreatif direktörü, İtalyan moda tasarımcısı Maria Grazia Chiuri’nin Bayadere çizgileriyle Fransız Toile de Jouy baskısının birleşiminden oluşurken, içinde saklı olan kokular ise sizleri olduğunuz yerden çok uzaklara götürmeye kararlı. Okyanus mavisi Bayadere çizgileri sayesinde yaz boyunca imza niteliğindeki silindirik kasalarında gündelik zarafeti yaşamak için bir fırsat sunan dört koku yolculuk için sizleri bekliyor.

Panerea adasının ruhunu deniz meltemi nefesi ve kum notalarıyla birleştiren Eden-Roc, taze incir ve bergamot notalarının çam notalarıyla buluştuğu Balade Sauvage, Grasse’nin geç hasadından ilham alan Jasmin des Anges ve son olarak iris akortlarının pudralı dokunuşunu Toskana güneşiyle harmanlayan Bois d’Argent bu yaz deneyimini eşsiz kılmak için tasarlanmış.

Dior’un Yaz Takvimi
Dior’un Yaz Takvimi

Sınırlı sayıdaki La Collection Privée Dioriviera koleksiyonu, ION Orchard’daki La Collection Privée Christian Dior butiğinde ve online’da sizleri bekliyor.