Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Bullet Train’in Yeni Kalkanı Satışta

2 Ağustos 2022
Bullet Train’in Yeni Kalkanı Satışta

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu ve Brad Pitt, Sandra Bullock, Bad Bunny, Joey King gibi efsaneleri ve yeni jenerasyonun favori isimlerini bir araya getiren Bullet Train için geri sayım başlamışken, filmde yer alan markalar da bu heyecana ortak oluyor. Her ikonik filmde ve karakterde olduğu gibi, bu filmde de herkesin gardırobuna eklemek isteyeceği parçalar beyaz perdeye yansıyor. Birazdan tanışacağınız ürün ise kült ajan filmlerinde görmeye alışık olduğumuz evrak çantalarını rafa kaldıracak türden…

Filmde yer alan ve aksiyon sahnelerinde bir kalkan görevi gören Tumi’nin en yeni alüminyum evrak çantası Tumi Bullet Train sınırlı sayıdaki üretimiyle görücüye çıktı.

Bullet Train’in Yeni Kalkanı Satışta
Bullet Train’in Yeni Kalkanı Satışta

Şifreli kilidi, Bullet Train bagaj etiketi ve özel bir hikaye armasıyla piyasaya sunulan evrak çantası, çıkarılabilir bir deri dizüstü bilgisayar portföyü, iki dosya cebi, iki elastik cep, özel kalem bölümü ile her ihtiyaca cevap veriyor.

Sony Pictures Entertainment Küresel Ortaklıklar ve Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı ve Lokasyona Dayalı Eğlence Başkanı Jeffrey Godsick’in; “Dünyanın en hızlı trenlerinden birinde bir grup suikastçiye kafa tutabilecek tek çanta” diyerek tanıttığı evrak çantasına yalnızca 150 kişi sahip olabilecek.

1.850 dolarlık fiyat etiketine sahip olan Tumi Bullet Train evrak çantasına TUMI mağazalarından ve tumi.com’dan ulaşmak mümkün.