Audemars Piguet, Marvel Evreni’nde

Audemars Piguet’nin kült modeli Royal Oak’ta Marvel kahramanlarını görecek miyiz? Cevabı 10 Nisan’da öğreneceğiz.

Dün Inside AP sunumunda heyecan uyandırıcı bir haber duyuruldu: Audemars Piguet markası, Marvel’la işbirliği yapmıştı. İlk duyuru ve özel parça, 10 Nisan’da Los Angeles’ta açıklanacak.

Audemars Piguet’nin CEO’su François-Henry Bennahmias; “Iron Man”, “X-Men”, “Avengers”, “Spider Man”, “Hulk”, “Thor”, “Captain America” gibi yapımlarıyla bilinen Marvel’la işbirliği yapmayı 15 yıldır düşünüyormuş (Bir soru üzerine kendisine en yakın gelen karakterin Hulk olduğunu ekliyor), ancak proje hayata ancak eski arkadaşı ve “Avengers” ile “Iron Man” filmlerinde Marvel süper kahramanı War Machine’i oynayan Don Cheadle’la konuşunca hayata geçebilmiş. “Şimdi’den daha uygun bir zaman olamaz, hemen harekete geçelim,” demiş Cheadle ve 2017 yılında AP ile Marvel yöneticilerinin katıldığı toplantıyı organize etmiş. Sunumda bu işbirliğinin mimarı Cheadle da yer aldı. (Iron Man’i oynayan Robert Downey Jr. bu habere mutlu olacaktır, çünkü aktörün AP Royal Oak hayranı olduğu biliniyor.)

Audemars Piguet’nin CEO’su François-Henry Bennahmias, Marvel işbirliğine ilham verenin kısmen Gérald Genta’nın Mickey Mouse gibi Disney karakterleri için yaptığı Fantasy saatleri olduğunu da ekledi Inside AP sunumunda. Marvel, bugün The Walt Disney Company’nin de sahibi.

Audemars Piguet, Marvel‘ın işbirliği yaptığı ilk saat markası değil: Daha önce Citizen, Captain America, Spider Man, Tony Stark gibi Marvel Evreni’nden karakterler için saatler üretmişti.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir