Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

007’de Aston Martin Rüzgarı

2 Eylül 2021
007’de Aston Martin Rüzgarı

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği ve 30 Eylül’de vizyona girmesi planlanan yirmi beşinci Bond filmi 007 No Time To Die, geçmişten geleceğe 4 ayrı Aston Martin’i beyazperdede seyirciyle buluşturacak.

İkonik DB5, klasik V8, markanın süper GT’si – DBS ve yakında çıkacak olan Aston Martin Valhalla ile izleyicilerin Aston Martin açlığını doyuracak olan filmin dönüşünü kutlamak için Aston Martin ve Corgi, Londra’daki Battersea Power Station’ın dışındaki The Coaling Jetty’de orijinal 1965 Corgi DB5 modelinin tam boyutlu bir modelini tanıttı.

007’De Aston Martin Rüzgarı
007’De Aston Martin Rüzgarı

Model 5,66 m uzunluğunda, 2,7 m yüksekliğinde ve 2,7 m derinliğinde tasarlanırken dönen plakalar, geri çekilebilir kurşun geçirmez bir arka kalkan, ön binicileri uzatan artı açılır makineli tüfeklerle de filme gönderme yapıyor.

Açılışı, Aston Martin Lagonda’nın EVP ve Baş Kreatif Sorumlusu Marek Reichman yaparken, No Time To Die’ın Özel Efektler Koordinatörü Chris Corbould OBE de bu ana tanıklık etti. Tam boyutlu model Corgi DB5, 1 Ekim 2021’e kadar Battersea Power Station’da meraklılarına görsel bir tatmin yaratmak için sergilenmeye devam edecek.

007’De Aston Martin Rüzgarı
007’De Aston Martin Rüzgarı