Spa Kültürünün Estetiği

Kişisel bakım ve wellness’ın altın çağını geçeli çok oldu. Artık deyim yerindeyse kendine iyi bakmak yeni bir toplumsal kural halini aldı. Bugün, iyi beslenme, spor yapma, zinde olma ve özetle kendine iyi bakma alışkanlığı, hiç olmadığı kadar revaçta. Haliyle paralelde ivme kazanan spa kültürü de bu bakım ritüelinin bir parçası olma özelliğini koruyor. 

Spa anlayışını lüks segmenti ile bir araya getiren pek çok kurum ve kuruluş var. Kendinizi iyi hissetmek istediğiniz anda, işin sadece bir spa ile bitmeyeceğini düşünen markalar, çağımızın alametifarikası diyebileceğimiz deneyim algısını, spa ritüeline de entegre ediyorlar. Ortaya, paralel evrendeymiş gibi hissedeceğiniz spa merkezleri çıkıyor. Londra menşeli Space Popular’ın yakın zaman içerisinde Bangkok’ta açtığı lokasyon, bu iddiamızın sağlamasını yapacak cinsten. 

Minimal tasarım detayları ve dingin renk paleti, aydınlatma yöntemleri ile spa deneyimini bir mabede çevirecek güce sahip olan Infinity Wellbeing adındaki merkez, içeriye adım attığınız andan itibaren sizi sakin sularda yüzmeye davet ediyor. 2021’den beklentiniz seyahat rotalarınızı yeniden düzenleyebileceğiniz bir yıl olması ise, gidilecek yerler listesine nerenin ekleneceğini biliyorsunuz. 

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir