Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Pirelli “On The Road”

3 Aralık 2021
Pirelli “On The Road”

Gelenekselleşen Pirelli takvimi 150. yılının şerefine özel bir kutlamayla aramıza geri dönüyor. Bu sene için Bryan Adams’la anlaşan marka, On The Road temasıyla, müzik yıldızlarının yollardaki ve turnelerdeki anlarını ölümsüzleştiriyor.

The Cal tarihinde ilk defa fotoğraf sanatçısı da takvimde bilfiil yer alıyor. Bryan Adams’a Cher, Grimes, Jennifer Hudson, Normani, Rita Ora, Bohan Phoenix, Iggy Pop, Saweetie, St. Vincent ve Kali Uchis’in eşlik ettiği takvimin çekimleri Palace Theatre ve Hollywood’daki Chateau Marmont Oteli ve Capri’deki Scalinatella otelinde yalnızca 3 gün içinde tamamlandı.

Pirelli “On The Road”
Bohan Phoenix

Sanat yönetmenliğini Dirk Rudolph’un, moda yönetmenliğini Joanne Blades’in, casting yönetmenliğini Piergiorgio del More’un üstlendiği takvimde 70’in üzerinde portre yer alıyor. Adams turnelerde yalnızca sahnede gördüğümüz sanatçıların aslında o sahnenin bulunduğu binanın bodrumunu, sahnenin arkasındaki kapıyı belki de sahneden daha çok gördüklerini anlatmayı hedefleyerek bu yola çıktığını söylüyor.

Bize de önümüzdeki günlerde seyrine dalacağımız harika kareleri beklemek ve Adams’ın bu takvime özel olarak bestelediği ve yeni albümünde yer alacak olan “On The Road” şarkısını dinlemek kalıyor.

Pirelli “On The Road”
Grimes