Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

10 Tasarımcı, 27 Eşsiz Parça

20 Aralık 2021
10 Tasarımcı, 27 Eşsiz Parça

1898 yılından beridir “Uzman gezginlerin uzman seyahat çözümlerine ihtiyacı vardır” mottosuyla zamana ve teknolojiye ayak uydurmayı başaran Alman menşeili Rimowa, 27 ikonik valiz ve çantadan oluşan özel koleksiyonu Vol.1’i lanse etmek için on farklı markanın tasarımcısıyla bir araya geldi.

Alman mühendisliğinden miras aldığı teknolojisiyle çağdaş tasarımları bir araya getiren Vol.1; Original, Classic, Personal ve Never Still koleksiyonlarındaki ikonik ürünleri 3. PARADIS, About Dreams, Ashley Williams, CLOT, doublet, ENFANTS RICHES DEPRIMES, Hood By Air, Ma®KET, Pizzaslime ve Pleasures bakış açısıyla yeniden yorumladı.

10 Tasarımcı, 27 Eşsiz Parça
10 Tasarımcı

Bu koleksiyon özelinde tasarımcılara tam yetki veren RIMOWA’nın tek şartı tasarlanan her bir parçanın hala bir bavul veya çanta işlevi görebilmesi oldu.

Pandemi döneminde yaşanan seyahat kısıtlamaları sırasında sosyal medya üzerinden başlattığı fotoğraf paylaşımı etkinliğinden ilham alan marka, elde ettiği tüm geliri Covid-19 ile mücadelede aşıların adil dağılımını sağlamayı amaçlayan UNICEF ortağı COVAX Facility’ye bağışladı.

10 Tasarımcı, 27 Eşsiz Parça
10 Tasarımcı