Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

1 Sneaker 3 İlah

12 Ağustos 2021
1 Sneaker 3 İlah

Markaların tasarımcı ya da müzisyenlerle yaptıkları iş birlikleri günümüzde artık sürpriz olmaktan çıksa da bir marka, bir tasarımcı ve bir müzisyen bir araya gelince çıkacak şahesere kulak kabartmamak, ne yazık ki pek mümkün değil.

Dünyaca ünlü Rap sanatçısı Travis Scott, Nike ile yaptığı önceki iş birlikleriyle, markayla sıcak bir ilişkide olduğunu göstermişti. Ancak bu sefer konu ikonik 1985 Air Jordan 1, yani zaman, daha büyük düşünme zamanı. Hal böyle olunca Nike’ın bu kült spor ayakkabının farklı bir görünüşle yeniden hayat bulması için seçtiği ikili Scott ve tasarımcı Hiroshi Fujiwara oluyor. Louis Vuitton ve Moncler ile yaptığı iş birlikleriyle sneaker dünyasında rüştünü ispatlayan Fujiwara, Scott ile yapacağı iş birliği sayesinde tüm moda gurularını heyecanlandırmayı başardı.

1 Sneaker 3 İlah
1 Sneaker 3 İlah

Askeri mavi, yelken kremi ve beyaz renk kombinasyonu ile tasarlanan Air Jordan 1 sağ ve sol topuk kısmında kabartmalı olarak Travis Scott’ın şirketi olan Cactus Jack ve Hiroshi Fujiwara’ya ait Fragment Design logoları ile üretiliyor.

13 Ağustos itibarıyla ulaşabileceğiniz spor ayakkabılar geçmişin ayak seslerini günümüz caddelerine taşımaya hazır.

1 Sneaker 3 İlah
1 Sneaker 3 İlah