Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Hibrit Sanatta Keskin Viraj

8 Nisan 2021
Hibrit Sanatta Keskin Viraj

Bir tablonun eşsiz olabilmesi için gerekli olan tek şey sanatçının kendine has fırça darbeleri midir? O resmi yaparken içinde bulunduğu ruh hali, fiziki durumu özel kılar mı sanat eserini?

Sanat otoriteleri bunu tartışadursun biz size sanatın sanatçıdan bağımsız da özgün olabileceğini öne süren yeni bir bakış açısından bahsedelim; AI Hibrit Sanat Akımı.

Arzu ettiğiniz sanatçının tarzına yakın, soyuttan empresyonizme -hatta daha geniş bir yelpazede- bir tarih aralığındaki sanatçıların ürettikleri eserleri göz önünde bulundurarak yalnızca size özel olarak üretilmiş bir sanat eserine sahip olmak ister miydiniz?

Hibrit Sanatta Keskin Viraj
Hibrit Sanatta Keskin Viraj

2014 yılından beridir çalışmaları devam eden hatta 2018 yılında ilk yapa zeka hibrit eseri olan “Edmond Belamy’nin Portresi”nin açık artırmayla satışa sunulduğu bu yeni akım şimdi çok daha ulaşılır. AI Art House tarafından satışa sunulan eserler tercihinize göre üretiliyor ve üretim tamamlandıktan sonra satın alındığı anda başka bir sanatseverle paylaşılmayacak şekilde imha ediliyor.

Tek yapmanız gereken önce evinizdeki duvara sonra da sanat eserinizin tarzına karar vererek AI Art House’un internet sitesini ziyaret etmek. Keyifli alışverişler.

Hibrit Sanatta Keskin Viraj
Hibrit Sanatta Keskin Viraj