Louis Moinet insanlığın en etkileyici 8 şaheserini birer saatle belirlemek için zamanda yolculuk yapmış. Sultanahmet Camii de o muhteşem anıtlardan biri.

Montblanc'ın efsanevi dağcı ve maceraperest Reinhold Messner'in Gobi Çölü macerasına adadığı saati eşsiz bir kasa arkası işlemesine sahip.

Louis Vuitton Tambour Carpe Diem, olağanüstü işçiliğe sahip minyatür bir otomat saatte hayatın güzellikleriyle ölümün kaçınılmazlığını yan yana getiriyor.

Patek Philippe, ilk kez gün, tarih ve ayı tek satırda gösteren (ve uygulanması söylenişi kadar kolay olmayan) In-Line Perpetual Calendar modelini duyurdu.

Doksanlı yılların başında küllerinden yeniden doğan A. Lange & Söhne üstün kaliteli tasarımlarıyla ve zamanı doğru göstermedeki kararlılığı ile zirvedeki bir avuç markadan biri, belki de birincisi.

Günümüzde sürdürülebilirlik ve etik materyal kullanımı bir harekete dönüşmüş durumda, fuarda 10 yeni saat duyuran Panerai de bu kendisini bu hareketin ön saflarında konumlandırıyor.

12 denizcilik flamasını taşıyan ikonik modele altın ve karbonla oluşturulan ihtişamlı bir tasarımla altmışıncı yıl imzası konmuş.

21. yüzyılda bütün teknik tasarım nesnelerinde olduğu gibi saat üretiminde de renkler büyük önem kazandı. Zenith, yüksek titreşimli saatlerin verdiği renkli duyguları ve görünür ışığın dalga boylarını renkli mücevherlerle açıklıyor.

Fuarın en yenilikçi ve yetenekli pilot saati IWC Big Pilot’s Watch Shock Absorber XPL'yi inceliyoruz.

IWC Schaffhausen markasının 150 yılı aşan görkemli tarihinde pilot saatlerinin 85 yıllık ciddi bir ağırlığı ve popülerliği var. Bu nedenle Watches and Wonders Fuarı’nda hem ikonik hem yenilikçi pilot saatleri sahneye çıktı.

İsviçre saatçiliğinin çılgınlığa varan ayrıntı sevdasının mutfakta da kendini göstermesi, bu ülkeyi gastronomi açısından da özel kılıyor. İsviçre ve Cenevre civarı leziz bir kaçamak için her zaman aklınızda olmalı.

Oris, Divers Sixty-Five koleksiyonunu eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumladı. Biz de çocukluğumuzu hatırlayıp "Pamuk Şeker" (Cotton Candy) koleksiyonuna bir göz atalım.

In-house mekanizmaya sahip, bin metreye dek suya, ayrıca manyetik alana dayanıklı, beş günlük rezervi ve 10 yıllık garantisi var. Üstelik uygun fiyatlı. Yeni prens demekte haksız mıyız?

Nomos'un ödüllü Metro modelinin boyutu büyümüş ve geliştirilmiş versiyonu ile yeniden tasarım üzerine düşünüyoruz.

Arnold and Son Luna Magna, bir saatte gördüğümüz en büyük (ve üç boyutlu) Ay küresini taşıyor ve bu yenilikle şimdiden astronomik saatler tarihinde kendisine bir sayfa açıyor.

Greubel Forsey'in GMT Sport modeli, spor saatlere yepyeni bir tasarım ve komplikasyon anlayışı getiriyor.

Saatçiliğin başkenti Cenevre'de sizi bir sanat yolculuğuna çıkarıyoruz.

Zeytin yeşili kadranlı Patek Philippe Nautilus Ref. 5711 / 1A-014 tahtın yeni varisi olacak mı?

Bulgari ikinci kez ünlü Japon mimar Tadao Ando ile işbirliği yaptı ve büyüyen ay (mikazuki) kavramından yola çıkan mimarın zamana ilişkin yeni yorumunu duyurdu.

Göller şehri Cenevre'de keyifli bir hafta sonu kaçamağına yön verecek adresleri sizin için seçtik.

Rolex'in Watches and Wonders'ta tanıttığı saatler beklendiği üzere ilgiyle karşılandı.

Hublot, Watches & Wonders'ta safir kasa ve safir entegre bilezikli Big Bang Integral Tourbillon Full Sapphire’i duyurdu.

Armbrand Uhren Saatolog

Hublot, Watches & Wonders’ta safir kasa ve safir entegre bilezikli Big Bang Integral Tourbillon Full Sapphire’i duyurdu.

Rolex’in Watches and Wonders’ta tanıttığı saatler beklendiği üzere ilgiyle karşılandı.

Bulgari ikinci kez ünlü Japon mimar Tadao Ando ile işbirliği yaptı ve büyüyen ay (mikazuki) kavramından yola çıkan mimarın zamana

Zeytin yeşili kadranlı Patek Philippe Nautilus Ref. 5711 / 1A-014 tahtın yeni varisi olacak mı?

Patek Philippe, ilk kez gün, tarih ve ayı tek satıra gösteren (ve uygulanması söylenişi kadar kolay olmayan) In-Line Perpetual Calendar

Arnold and Son Luna Magna, bir saatte gördüğümüz en büyük (ve üç boyutlu) Ay küresini taşıyor ve bu yenilikle şimdiden astronomik saatler tarihinde kendisine bir sayfa açıyor.
Greubel Forsey’in GMT Sport modeli, spor saatlere yepyeni bir tasarım ve komplikasyon anlayışı getiriyor.
Nomos’un ödüllü Metro modelinin boyutu büyümüş ve geliştirilmiş versiyonu ile yeniden tasarım üzerine düşünüyoruz.
IWC Schaffhausen markasının 150 yılı aşan görkemli tarihinde pilot saatlerinin 85 yıllık ciddi bir ağırlığı ve popülerliği var. Bu nedenle Watches and Wonders Fuarı’nda hem ikonik hem yenilikçi pilot saatleri sahneye çıktı.

Fuarın en yenilikçi ve yetenekli pilot saati IWC Big Pilot’s Watch Shock Absorber XPL’yi inceliyoruz

Oris, Divers Sixty-Five koleksiyonunu eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumladı. Biz de çocukluğumuzu hatırlayıp “Pamuk Şeker” (Cotton Candy) koleksiyonuna bir göz atalım.