Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Louis Vuitton’un Yeni Ama Eski Durağı

18 Mart 2021
Louis Vuitton’un Yeni Ama Eski Durağı

Spor ayakkabıların ayakları ve modayı ele geçirdiği bir dönemdeyiz desek kimse itiraz etmez diye düşünüyoruz.

Rahatlıkla şıklığı bir araya getirmek için markalar seferber olmuşken, kadın erkek fark etmeksizin herkes takım elbisesinin altına bile spor ayakkabı giyerken Louis Vuitton yapacağını yaptı ve 2021 ilkbahar / yaz koleksiyonu öncesi markanın müptelalarına bir parmak bal uzattı: Louis Vuitton’un baş erkek giyim tasarımcısı Virgil Abloh’un en önemli spor ayakkabıları geri döndü.

Louis Vuitton’un Yeni Ama Eski Durağı
Louis Vuitton’un Yeni Ama Eski Durağı

Markanın sevenlerine hem fiziksel hem de dijital bir deneyim sunan Louis Vuitton: Walk in the Park Pop Up mağazasının bir parçası olan spor ayakkabıların 2020 yılında çıkan koleksiyondaki spor ayakkabıların aynısını olduğunu düşünenleriniz olabilir ancak bu ayakkabıların farkı LV Trainers’ın dönüştürülmüş malzemelerinden yapılmış olması.

Unutulmaması gereken nokta ise; çok kısa bir süre boyunca satışta kalacak olan ayakkabıların sadece Paris’teki pop up’ta satışa sunulacak olması. Virgil Abloh’un elinden çıkan pek çok tasarımın yatırım niteliğinde değer taşıdığını düşünürsek, Louis Vuitton monogram’ı taşıyan bir spor ayakkabının nelere kadir olabileceğini keşfetmek üzere harekete geçebilirsiniz.