Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Hermès’in Yeni Fethi

17 Ekim 2021
Hermès’in Yeni Fethi

Şimdiye kadar sunduklarıyla lüks makyaj ürünleri kategorisinde yerini alan Hermès bu sefer kadınların başka bir ilgi alanını fethetmeye hazırlanıyor.

El bakımı ve oje üzerine yoğunlaşan yeni koleksiyon Le Mains Hermès; 24 farklı renkten oluşan bir oje serisi, 1 adet oje bazı, kütikül yağı, el bakım kremine ek, bir törpü serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Hermès’in Yeni Fethi
Hermès’in Yeni Fethi

Koleksiyonun her bir parçası markanın mükemmeliyetçi bakış açısının süzgecinden geçerken, ürünlerin lüks algısı içeriğini destekler nitelikte. Beyaz dut özü ile canlandırıcı bir etki yakalamayı hedefleyen el bakım kremi, sandal ağacının taze gül suyu ve paçuliyle harmanlanmış terapötik etkisi altında ellere adeta cennetin kapılarını aralıyor. Besleyici el ve kütikül yağı ise yine beyaz dut özü ile E vitaminini buluşturuyor ve sahip olduğu diğer beş farklı yağ içeriği ile tırnakların kaybettiği nemi onlara geri kazandırıyor.

Markanın doğasından ilham alan 24 parçalık oje serisinde en çok dikkat çeken parça ise markanın ikonik rengi olan Orange Boite oluyor.

Hermès’in Yeni Fethi
Hermès’in Yeni Fethi

Ojesinden el bakım kremine, törpüsünden bazına kadar neyi seçeceğine karar veremeyen Hermès tutkunları için güzel bir haber daha geliyor; kararsız oje tutkunlarına özel olarak üretilen ve tek bir tanesinin üretiminin 26 saat sürdüğü özel çantalar, ikonik oje şişelerinizi muhafaza etmek için koleksiyonda yerini almaya hazırlanıyor.