Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

En Yeni Bodrum Butikleri

18 Haziran 2021
En Yeni Bodrum Butikleri

Koylarından otellerine varıncaya dek yaz tatillerinin vazgeçilmez adresi olan Bodrum, bu yaz alışveriş dürtünüzü de tetikleyecek gibi duruyor. Bodrum tatilinizi bitirmeden evvel uğrayabileceğiniz yeni butikleri bir araya getirdik.

“Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin”

Chanel Bodrum’da

En Yeni Bodrum Butikleri
En Yeni Bodrum Butikleri

8 Mayıs’ta kapılarını yeniden açan Chanel mevsimlik butiği, Mandarin Oriental Oteli’nin yeşil bahçeleri arasında konumlanıyor. Traverten ve ahşaptan inşa edilen butikteki geniş cam cepheler, Bodrum manzarasını ayaklar altına seriyor. Yalnızca Chanel butiklerinde sunulan Chanel Coco Beach 2021 Koleksiyonu, Bodrum butiğinin de vitrinlerini süslüyor. Ayrıca markanın yeni saati J12 ve COCO CRUSH mücevher koleksiyonundan da çeşitli parçaları bulmak mümkün. Butik, 15 Eylül’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Escada Yalıkavak Marina’da

En Yeni Bodrum Butikleri
En Yeni Bodrum Butikleri

Escada, markanın ilk konsept gezici mağazasını Bodrum Yalıkavak Marina’da hizmete açtı. Koleksiyonlarını Margareta Ley’in öncü ruhundan aldığı ilhamla tasarlayan marka, arıların olağanüstü varlıklarından esinlenerek bal peteği desenini ve Escada gold rengini gezici mağazasına yansıtmış. Renk ve baskıların cesurca kullanıldığı güçlü siluetler yaz sonuna kadar hizmet verecek butikte misafirlerini karşılayacak. Escada’nın balpeteklerinden ilhamla tasarladığı parçaların Bodrum’un çiçek dolu sokaklarını renklendireceğine hiç şüphe yok.

Moncler de Yalıkavak Marina’da

Moncler’in yaz mevsimiyle olan randevusu Yalıkavak’ta devam ediyor. Sezon boyunca hizmet verecek yeni butik, kadın ve erkek koleksiyonlarının yanı sıra Moncler Genius’un da dahil olduğu markanın tüm koleksiyonlarına ev sahipliği yapacak. Butiğin ev sahipliği yaptığı koleksiyonları kadar mimarisi de ilgi çekiyor: 67 metrekarelik butik, beyaz fırçalanmış ahşap tavan, aynalı duvarlar ve doğal okaliptüs ağacını içeren ultra lüks malzemelerin uyumlu harmanlanması ile dekore edilmiş. Markanın bu monobrand butiğinde şişme montlardan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

En Yeni Bodrum Butikleri
En Yeni Bodrum Butikleri