Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Cloudtilt ve Loewe ile Koşmak

12 Ekim 2023
Cloudtilt ve Loewe ile Koşmak

Jonathan Anderson kreatif direktörlüğünde, 2023 yılında dünyanın en popüler markası seçilen İspanyol lüks moda evi Loewe, büyümekte olan gözde markalardan On ile ikinci iş birliğini tamamlamaya hazırlanıyor.

On’un teknik uzmanlığının Loewe’nin zanaat becerisiyle buluştuğu LOEWE x On, hem günlük yaşantıda hem de dış mekanda kullanılmak üzere geliştirilmiş koşu ayakkabısı Cloudtilt ile gönülleri fethetmeyi planlıyor. Yeni yaşam tarzı odaklı bu tasarım, On’un CloudTec Phase yastıklamasını LOEWE’nin canlı renk paletiyle birleştiriyor.

Logosu ayakkabının sağ tarafında yer alırken, dil etiketinde, taban astarında ve sağ ayakkabının topuk kısmında da markanın logosuna rastlamak mümkün.

Yüzde 99 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen ve özel olarak tasarlanan üst kısma, EVA köpükten yapılmış bir taban ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş endüstriyel malzemelerin kullanıldığı ambalaj eşlik ediyor.

Cloudtilt ve Loewe

“All White,” “Lime Green,” “Purple Rose,” “Forever Blue,” “All Navy,” “Khaki”ve “All Black” renk kodları ile gelen tasarım 12 Ekim’de piyasada yerini alıyor.