Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Popüler Kültür Çıkartması

21 Nisan 2022
Popüler Kültür Çıkartması

Yaptığı her yeni iş birliğiyle heyecan yaratmayı başaran Vespa, bu sefer bir moda markası yerine bir şarkıcı ile iş birliği yapmayı tercih etti. Geçtiğimiz sene Dior ile bir araya gelen, Emily in Paris’te başrol karakterinin ayaklarını yerden kesen ve tahmin edeceğiniz üzere tüm moda sektörünün dikkatini çeken Vespa, bu sefer yeni hedefine pop müziği koyuyor.

Popüler kültürün bir araya getirdiği Vespa ve Kanadalı pop, çağdaş R&B şarkıcısı Justin Bieber bu iş birliği sayesinde 2022 yılına çıkartma yapmayı planlarken; özgürlük, yaratıcılık ve heyecanın temsilcisi Vespa’nın Bieber x Vespa modeli satışa çıkıyor.

Popüler Kültür Çıkartması

Beyaz temasıyla yola çıkılan iş birliğinde amaç; jantlarından aynalarına, logolardan alev desenlerine kadar her şeyin beyaz olması.

Sınırlı sayıda üretilecek olan klasik 50,125 ve 150 CC motor hacmine sahip scooter tamamen Bieber’ın imzasını taşıyor. Ayrıca arzu edenler yine Bieber imzalı bir çift eldiven, çanta ve beyaz alevlerle bezeli bir kaska da yine aynı iş birliği sayesinde ulaşabilecek.

Popüler Kültür Çıkartması