Güneşi Özlerken….

Güneşi Özlerken….

Karanlık kış günlerinden bir parça olsun uzaklaşmak isteyenler yüksek sezonun yaşandığı Maldivler’in sıcak adreslerine doğru uzanabilir.

Nautilus Maldives

Nautilus Maldives, yeni nesil lüks gezginler için tasarlanmış modern bir resort. Konuklarına yüksek tempolu günlük yaşamlarından uzaklaşabilecekleri, gerçekten kendileri olabilecekleri ve doğayla yeniden bağlantı kurabilecekleri “modern bohem” bir yaşam tarzı sunan Nautilus Maldives, hepsi özel havuzlu 26 plaj ve okyanus villasından oluşuyor. Ünlü Baa Atolü’nün UNESCO Biyosfer Rezervi’nin tam kalbinde yer alıyor olması, dalış tutkunlarına muhteşem zenginlikte bir sualtı yaşantısı vadediyor.

Güneşi Özlerken….

Jumeirah Maldives

Jumeirah Maldives, Male Havaalanı’ndan 45 dakikada ulaşılabilen, Olhahali Adası’nda, Kuzey Male Atolü’nün turkuaz sularıyla çevrili, tamamı villalardan oluşan lüks bir ada resort’u… İlhamını okyanustan alan sıra dışı mimarisiyle göz dolduruyor. Hepsi iki katlı ve sonsuzluk havuzlarına sahip 67 villa, 350 metrekarelik genişlikleriyle misafirlerine su üstünde muhteşem yaşam alanları sunuyor. 24 saat hizmet veren fitness merkezinde meditasyondan yogaya her türlü egzersiz seçeneği mevcut.

Güneşi Özlerken….

Emerald Maldives

Emerald Maldives Resort and Spa, bir Maldiv adasının beyaz kumlarını, tropikal doğasını ve mavi okyanusunu lüks bir ambiyansla deneyimlemeyi hayal edenler için unutulmaz bir sığınak… Takımadaların kuzeyindeki Raa Atolü’nde yer alan ve merkezi Roma’da bulunan lüks otel zinciri Emerald Collection tarafından işletilen bu yeni resort, kimisi kumsalda kimisi su üzerine konumlanan 120 villadan oluşuyor. Her şey dahil sistemiyle hizmet veren restoranlarında Asya, Latin Amerika ve Akdeniz mutfaklarından seçkiler sunuluyor.

Güneşi Özlerken….

Kagi Maldives Spa Island

Çocukların kabul edilmediği Kagi Maldives Spa Island, Maldivler’deki sayılı sağlıklı yaşam adasından biri… Rstoranlarından spor salonlarına kadar hemen her alanda sağlıklı yaşama vurgu yapan resort’un profesyonel Baani Spa’sı, Maldivler’e iyileşmeye gelenleri yepyeni bir beden ve kimlikle uğurlamayı hedefleyen teknik ve yaklaşımıyla takımadalardaki tüm rakiplerini geride bırakacak bir felsefe sergiliyor. Sualtı güzellikleriyle tanınan Kuzey Malé Atolü’nde yer alan Kagi Maldives, sadece 50 villadan oluşuyor.

Güneşi Özlerken….
Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir