Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Bir Damat Saati: Maurice Lacroix Aikon Automatic

10 Temmuz 2023
Bir Damat Saati: Maurice Lacroix Aikon Automatic

Sportif, şık ve erişilebilir lüks saat markalarından Maurice Lacroix, Aikon koleksiyonunun yalnız gündelik yaşama uygun olmakla kalmayıp tasarımıyla aynı zamanda bir koleksiyon parçası da olan modelleri, düğün sezonunun başladığı şu günlerde damatların seçkisinde ilk sırada yer alıyor.

Metalik renkteki 42 mm çapındaki çelik kasası ve mavi kadranıyla öne çıkan Maurice Lacroix Aikon Automatic, farklı tarzlardaki damat takımlarıyla eşleştirilebilecek bir model. Yalın mavi kadrana saat 3 yönündeki takvim penceresi ve ikonik Maurice Lacroix logosu eşlik ediyor.

Damat takımınızın mükemmel tamamlayıcısı olarak Aikon Automatic’i listenize ekleyebilir, İsviçreli saat markası Maurice Lacroix modellerini görmek için Saat&Saat mağazalarını ve saatvesaat.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Damat Saati: Maurice Lacroix Aikon Automatic

Maurice Lacroix Aikon Automatic
Referans: ML-AI6008SS002430-1
Mekanizma: Otomatik, ML115 (Sellita SW200-1 temelli), 28. 800 A/s, güç rezervi 38 saat
Fonksiyon: Saat, dakika, merkezi saniye, tarih.
Kasa: Çelik, 42 mm, 20 bara kadar su geçirmez
Kayış: Çelik, metalik gri

Saat&Saat Hakkında

1971 yılında temelleri atılan Saat&Saat, markalaşma sürecine 1994 yılında başlayarak dünya çapında tanınmış markaların Türkiye’deki dağıtım haklarını alarak müşteri memnuniyetini odak noktası olarak benimsemiş ve kaliteden ödün vermeden profesyonel bir yönetim anlayışıyla büyümesini sürdürmüştür. Perakende sektörüne 2006 yılında adım atan Saat&Saat, 2016 yılında Welder markasının tüm haklarını satın alarak, aynı yıl içerisinde Wesse markasını portföyüne dahil etmiştir. 2017 yılında Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını gerçekleştiren Saat&Saat, 2020 yılında Jacques Philippe markasını bünyesine katmış ve U.S. Polo Assn. markasının 34 ülkede üretim ve satış haklarını elde ederek global arenaya adım atmıştır. 2021 yılında Milano X Change markasının haklarını da bünyesine katan Saat&Saat, Raymond Weil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Philipp Plein, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, Tommy Hilfiger, Lacoste, Diesel, Calvin Klein, Boss gibi dünya çapında ün kazanmış 30’dan fazla markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Saat&Saat, 165 mağazası ve 600 bayisiyle birlikte dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. Ayrıca, Türkiye genelinde tek yetkili teknik servis hizmeti sunan Saat&Saat, sektörde bir öncü olarak tüm mağazalarda her marka saat için kapsamlı teknik servis desteği sağlamaktadır.