Şehrin Yıldızları Bir Şişede

Los Angeles’ın inkar edilemez cazibesini tek bir çerçeveye sığdırmak çok zor olsa gerek. Tek bir film, tek bir kitap, tek bir fotoğraf ya da tek bir manzara, bazen bu büyüleyici şehrin hikayesini anlatmaya yetmiyor. Ancak Jacques Cavallier Belletrud, melekler şehrinin üzerinde bıraktığı izlenimi tek bir şişeye doldurmak için kolları sıvıyor.

Louis Vuitton’un ünlü parfümeri Belletrud, marka çatısı altında satışa sunulan parfüm serisinin son parfümü City of Star’ın lansmanında bu kokuyu Los Angeles’tan aldığı ilhamla hazırladığını açıklarken şişenin renkleri ve notaları bunu sonuna kadar destekliyordu.

Unisex olarak piyasaya sürülen koku, Los Angeles’ın yaratıcı canlılığına saygı duruşunda bulunurken; parfüme sahip olanlara narenciye, Tiare çiçeği ve sandal ağacı notalarıyla Batı Yakası’na hakim olan tatlılığı, sertliği ve cesareti bir parfüme dönüştürmenin keyfini yaşatıyor.

Gün batımının renklerini gecenin ışıklarına bırakan şişeye ek olarak, seyahat çantası ve koku sandığının tasarımı da markayla yakın münasebet içerisinde olan sanatçı Alex Israel’in eseri.

Fiyatı 280 USD ile 410 USD arasında değişen “City of Stars” kokusuna Louis Vuitton’un web sitesinden ulaşmak mümkün.

Total
0
Paylaşımlar
İlginizi Çekebilir