Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

LVMH Saat Haftası Bulgari Yenilikleri

31 Ocak 2024
LVMH Saat Haftası Bulgari Yenilikleri
Bulgari, LVMH Saat Haftası kapsamında yeni koleksiyonlarını tanıttı. Octo Finissimo Tuscan Copper, somon rengindeki kadranıyla markanın beğeni toplayan yeni modellerinden biri olurken yine aynı koleksiyonda tanıtılan Octo Finissimo Yellow Gold sarı altın kasası ve mavi kadranıyla bakışları üzerine çekti. 1970’li yıllardan ilham alan Bulgari Bulgari ve taş kadranlarıyla göz dolduran Lucea serileri de markanın yenilikleri arasındaydı.

Bulgari Bulgari

Vintage dokunuşlarıyla dikkat çeken yeni Bulgari Bulgari saatleri, 26 mm ve 38 mm çapında sarı veya pembe altın kasalarda tasarlanmış. Antik Roma’da kullanılan sikkelerden ilhamla üretilen bezele, sarı altın kasada siyah, pembe altın kasada ise beyaz kadran eşlik ediyor.

Lucea

Bu sene 10. yılını kutlayan Lucea koleksiyonu için sedef ve yeşil malakitten taş kadranlarla 7 farklı model tanıtıldı. 28 ve 33 mm çapında pembe altın ya da çelik kasalarda tasarlanan modellerin saat imleri pırlanta taşlarla süslenmiş.

Lvmh Saat Haftası Bulgari Yenilikleri

Octo Finissimo

Bulgari’nin LVMH Saat Haftası için en iddialı yenilikleri yine Octo Finissimo’dan geldi. Octo Finissimo Yellow Gold sarı altın kasası ve mavi kadranıyla öne çıkarken Octo Finissimo Tuscan Copper ise somon rengi kadranıyla beğenileri topladı. Her iki saat de 40 mm çapında ve ultra ince otomatik mekanizma BVL138 ile çalışıyor.

Bulgari Bulgari x Lisa

Bulgari Bulgari koleksiyonu için genç sanatçı Lisa işbirliği yapan marka, LVMH Saat Haftası kapsamında Bulgari Bulgari x Lisa limitli serisini duyurdu. Mozaik kadran tekniğiyle tasarlanan sedef kadran, pırlantadan saat imleriyle süslenmiş. 33 mm çapındaki model 1.110 adetle, 23 mm çapındaki model ise 400 adetle limitli.

Lvmh Saat Haftası Bulgari Yenilikleri
Lvmh Saat Haftası