Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Elektrik Akımına Kapılıyoruz

18 Mart 2021
Elektrik Akımına Kapılıyoruz

Elektrikli arabaların, çevre dostu lüks otomobillerin hayatımıza dahil olduğu noktayı geçeli çok oldu. Artık neredeyse tüm sektör liderleri, koleksiyonlarına elektrikle şarj olabilen modelleri entegre ediyorlar. Tabii teknolojinin bu nimetinden faydalanmak, akabinde bu tüketime ayrılacak bütçenin de miktarını katlıyor. 

Hal böyle olunca, çevre dostu ve ancak daha pratik çözümler ortaya çıkıyor. Elektrikli scooter’ların entegrasyonu gibi, elektrikli bisikletler de günlük hayatımızda önemli bir yer ediniyor. Ekolojik dengeyi, çevreyi, pratik çözümleri ve estetik değerlerinizi tek bir seferde karşılayacak bir elektrikli bisiklet tasarımı, Brompton Electric, bir adım öne çıkıyor. 

Elektrik Akımına Kapılıyoruz
Elektrik Akımına Kapılıyoruz

Brompton Electric, alternatiflerine kıyasla, katlanabilir olmasıyla pratik çözümler listesinde başı çekiyor. Bu özellik, bisikletinizi yaşam alanınıza taşıyıp dilediğiniz zaman sokağa çıkartma konusunda size bir hayli kolaylık sağlıyor. Brompton’ın kendi üretimi olan motor ise 3 farklı vites özelliği sunarak, elektrik akımına ihtiyaç duyduğunuz anda devreye giriyor ve şehir içerisindeki yokuşlarda, yoğun akıcı bisiklet yollarında ya da dilediğiniz her anda ayaklarınızı yerden kesmeyi başarıyor. Ortalama fiyatı 3.000 sterlin olan bisiklet, teknoloji ve nostaljik duyguları harmanlamak isteyen bisiklet kullanıcılarına önerimiz. 

Elektrik Akımına Kapılıyoruz
Elektrik Akımına Kapılıyoruz