Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Ağustos Ayında Netflix’e Gelecek Diziler

1 Ağustos 2023
Ağustos Ayında Netflix’e Gelecek Diziler

Ağustos ayında Netflix’e Gelecek Diziler listesini sizin için hazırladık. İşte Ağustos ayında Netflix’te yayınlanacak olan yeni dizilerin listesi.

Hemen hepimizin değişmez ve en büyük keyiflerinden biri olan dizi izlemek, bu sıcaklarda da favorilerimiz arasında pekâlâ yer alabilir. Sevdiğiniz aromalarla hazırladığınız soğuk kokteyliniz eşliğinde izleyebileceğiniz Netflix dizileri için listenizde yer açabilirsiniz.

 “Depp V Heard

Johnny Depp ve Amber Heard’ün 2022 yılına damga vuran olaylı boşanmaları, mahkeme koridorlarından sonra bir Netflix dizisi olarak da karşımıza çıkıyor. 16 Ağustos’ta platform kütüphanesinde yer alacak yapımın şimdilik bir fragmanı yok. Ancak dizinin hem Johnny Depp’in hem de Amber Heard’ün ifadelerini karşılaştırmalı olarak yayınlayacağı, bunun yanı sıra da davanın internet ve Hollywood üzerindeki yansımalarına odaklanacağı biliniyor.

Netflix, Depp V Heard

“One Piece”

Ağustos ayının en çok beklenen yapımlarından biri olan “One Piece”, Eiichiro Oda’nın aynı adı taşıyan 1997 başlangıçlı Japon manga serisinin televizyona uyarlaması. Şeytan meyvesi yiyerek doğaüstü güçler kazanmış, Monkey D. Luffy adındaki 17 yaşındaki bir gencin ve zaman içinde toplayıp mürettebatına kattığı korsanlardan oluşan Hasır Şapka Korsanları’nın maceralarını anlatan serinin çok fanı var. Matt Owens ve Steven Maeda tarafından geliştirilen, gerçek oyuncularla çekilen “One Piece”, 31 Ağustos’tan itibaren Netflix’te.

Netflix, One Piece

“Ragnarok”

Netflix Norveç’in fantastik dizisi “Ragnarok”un 3. sezonu 24 Ağustos’ta sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Magne’nin cesareti, tanrılarla devler arasındaki son efsanevi savaşta büyük bir sınavdan geçerek izleyicinin karşısına gelecek. İyilikle kötülük arasındaki çizginin bulanıklaştığı “Ragnarok”, fantastik seven seyirciler için ağustos ayı seçkisinde yer alabilir.

Netflix, Ragnarok

“Painkiller”

Bir Netflix yapımı olan için “Painkiller”, Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster tarafından yaratılan bir mini dizi. Amerika’daki opioid salgınının nedenleri ve sonuçlarını irdeleyen bu drama, krizin sorumlularını, kurbanlarını ve gerçeği arayan bir soruşturmacıyı konu alıyor. Başrollerini Matthew Broderick, Uzo Aduba ve Taylor Kitsch’in paylaştığı bu Amerikan dramasını 10 Ağustos’ta itibaren Netflix’te izleyebilirsiniz.

Netflix, Painkiller

“Heart of Stone”

“Heart of Stone”, Greg Rucka ve Allison Schroeder’in senaryosundan ve Rucka’nın bir hikâyesinden Tom Harper tarafından yönetilen yeni bir Amerikan casus aksiyon gerilim filmi. Başrolünde “Wonder Woman” olarak tanıdığımız Gal Gadot’a Jamie Dornan ve Alia Bhatt eşlik ettiği bu filmde; bir istihbarat ajanı, adına çalıştığı küresel çaplı ve gizemli barışı koruma örgütünün en değerli ve en tehlikeli silahının bir hacker tarafından çalınmasını önlemeye çalışır.

Netflix, Heart of Stone

“Mask Girl”

“Mask Girl”ün öyküsü şöyle: Görünümü konusunda özgüven eksikliği yaşayan bir ofis çalışanı, geceleri maskeli bir internet karakterine dönüşür. Ancak bir dizi talihsiz olay, hayatını altüst eder. Kim Yong-hoon’un yaratıcısı olduğu bu Kore yapımı gerilim dizisi, K-Drama sevenler için yerinde bir seçenek.

Netflix, Mask Girl

“Yemeğimizi Zehir Eden Kirli Gerçekler”

Eğer Saatolog’un “Bütünsel Sağlık” köşesinin sıkı okurlarından iseniz “Yemeğimizi Zehir Eden Kirli Gerçekler”, ilginizi çekecek bir Netflix belgeseli. ABD’de yaşanan gıda kaynaklı ölümcül hastalık sorununu ele alan bu sürükleyici belgesel, uzmanlarla ve kurbanların aileleriyle yapılan çarpıcı röportajlara yer veriyor.

Ağustos Ayında Netflix’e Gelecek Diziler

“Heartstopper”

Alice Oseman imzalı webcomic serisinin dizi uyarlaması olarak ekrana gelen “Heartstopper”, iki İngiliz genci olan ve Nick Nelson ve Charlie Spring’in hikâyesini anlatıyor. İlk sezonuyla bolca ilgi toplayan bu dizi; sevgi, arkadaşlık ve sadakat temaları etrafında şekilleniyor. Dizinin 2. sezonu 3 Ağustos’tan itibaren Netflix’te.

Ağustos Ayında Netflix’e Gelecek Diziler

“The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2”

“The Seven Deadly Sins”in başkahramanı Meliodas ve eşi Elizabeth’in oğlu Tristan’ın hikâyesini konu ediyor. Annesi ve babasından kendisine miras kalan güçleri kabul etmekte zorlanan Tristan, tam bu sırada rakibi Lancelot ile karşılaşmasıyla hikâye başlıyor. İkili, Tristan’ın annesinin hayatı için büyük tehlike oluşturan Deathpierce’e karşı zorlu bir mücadeleye girişir. Japon yapımı bu animenin ilk kısmını da Netflix’te izleyebilirsiniz.