Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Eylül Ayı Netflix Filmleri

31 Ağustos 2023
Eylül Ayı Netflix Filmleri

Netflix’in merakla beklenen yerli dizisi ‘Kulüp’ten son yılların popüler dizi Sex Educationa eylül ayı Netflix filmleri ve dizilerini derledik.

“Kulüp”

2021’de ilk sezonuyla izleyiciyle buluşan Netflix yerli yapımı “Kulüp”, ikinci sezonuyla eylül ayında ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 1950’lerin kozmopolit İstanbul’unda geçen dizide Gökçe Bahadır’ın hayat verdiği Mathilda’nın hikâyesi 15 Eylül’de ekranlara dönüyor.

Eylül Ayı Netflix Filmleri

“Do Not Disturb”

Cem Yılmaz’ın “Karakomik Filmler “serisinde yer alan “Do Not Disturb”, 29 Eylül’de Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Yılmaz’ın 2019 tarihli “Karakomik Filmler: 2 Arada” filminde canlandırdığı Ayzek’e dayanan filmde Cem Yılmaz’a Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Merve Dizdar ve Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler eşlik ediyor.

Netflix, Do Not Disturb

“Sex Education”

Son yılların en gözde Netflix dizisi “Sex Education”, 4. ve final sezonuyla 21 Eylül’de ekranlara dönüyor. Dizinin ana karakteri, toy ve içine kapanık Otis Milburn’un hikâyesi, cinsel terapist annesinden öğrendiklerini okul çevresiyle anlatmasıyla çıktığı yolculuğu anlatıyor.

Netflix, Sex Education

“Disenchantment”

“Simpsonlar”ın yaratıcısı Matt Groening’in Netflix için hazırladığı “Disenchantment”, 5. sezonuyla 1 Eylül’de yayınlanmaya başlayacak. Dreamland’in Orta Çağ fantezi krallığında geçen dizi, asi ve alkolik Prenses Bean, elf arkadaşı Elfo ve Luci’nin öyküsünü anlatıyor. Bu sezonda Prenses Bean, Dreamland’i kurtarmak için mücadele edecek.

Netflix, Disenchantment

“A Time Called You”

Yas tutan bir kadının zamanda yolculuk yaparak 1998 yılına gittiği bir hikâyeyi anlatan “A Time Called You”, yas sürecindeki bu kadının zaman yolculuğunda kaybettiği sevgilisine benzeyen bir erkekle tanışmasını konu ediniyor. Kore yapımı romantik drama dizisi 8 Eylül’den itibaren yayınlanacak.

A Time Called You, Netflix

“Bir Buçuk Gün”

İsveç yapımı aksiyon filmi “Bir Buçuk Gün”, kızıyla yeniden bir araya gelmek isteyen çaresi bir babanın, eski eşinin çalıştığı tıp merkezine silahlı baskın düzenlemesi ve kadını kaçırması üzerine şekilleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Fares Fares oturuyor.

Netflix, Bir Buçuk Gün

“Unutulmuş Sevgi”

Polonyalı yazar Tadeusz Dołęga-Mostowicz’in romanından uyarlanan bu film, eski ve saygın bir cerrahın hem hafızasını hem de onu hatırlamayan kızını geri kazanmasını konu ediniyor. Filmin başrollerinde Leszek Lichota,Maria Kowalska ve Ignacy Liss yer alıyor.

“Bize Ne Olacak?”

Yeni evlenen müzisyen bir çift, balayı için gittikleri adada çıkan fırtınada mahsur kalıyor ve evliliklerini paramparça edebilecek ağır gerçeklerle yüzleşiyorlar. Bir çiftin yaşadığı krizlere odaklanan “Bize Ne Olacak?”, 7 Eylül’de Netflix’te.

Eylül Ayı Netflix Filmleri

“Virgin River”

Romantik drama “Virgin River”, yeni bir başlangıç yapmak isteyen pratisyen bir hemşirenin Los Angeles’tan Kuzey Kaliforniya’daki ücra bir kasabaya taşınmasıyla başlayan bir hikâyeyi anlatıyor. Başrollerini Alexandra Breckenridge,Martin Henderson ve Tim Matheson’ın paylaşttığı “Virgin River”, 5. sezonuyla 7 Eylül’de yayında.

Eylül Ayı Netflix Filmleri