Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Tag Heuer, Super Mario ile Bir Arada

21 Temmuz 2021
Tag Heuer, Super Mario ile Bir Arada

TAG Heuer ve Super Mario, moda ile oyun dünyasını buluşturuyor! İki ismin iş birliği, dikkat çekici bir teknoloji tasarımına hayat veriyor.

Farklı disiplinler arasındaki sürpriz iş birlikleri artık deyim yerindeyse bizi hiç şaşırtmayacak bir hal almış durumda. Konu sadece moda sektörünün dişlileri arasındaki iş birliğiyle de sınırlı değil, tasarım, mimari, moda, müzik, teknoloji, hepsi geçirgenliği artmış, birbirine kenetlenmiş durumda.

Tag Heuer Super Mario
Tag Heuer Super Mario

Hal böyleyken, geçtiğimiz günlerde Tag Heuer’in Nintendo ile ilk birlikteliğini duyurması şaşırtıcıdan ziyade ilgi çekici ve heyecan uyandırıcı bir durum oluyor. Markanın satışa sunduğu akıllı saat teknolojisiyle bir araya gelen Nintendo, Connected Super Mario Limited Edition tasarımına zemin hazırlıyor. Japon pop kültürüne ait bir detayın İsviçreli yüksek saatçilik liderlerinden biriyle bir arada, kulağa çok güzel gelmiyor mu?

Tag Heuer Super Mario
Tag Heuer Super Mario

Evet dediğinizi duyar gibiyiz, zira biz de aynı fikirdeyiz. Üstelik bunun iki tarafın da işine yarayacak, gaming dünyasının altın çağını yaşadığı bir süreçte, etkin bir pazarlama taktiği olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda, iş birliğinin sonucunun etkili olacağına şüphe yok.