Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Şimdi Pembe: H. Moser & Cie. Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition Pink Livery

8 Mayıs 2024
Şimdi Pembe: H. Moser & Cie. Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition Pink Livery
H. Moser & Cie., resmi partneri olduğu Alpine F1 takımı işbirliği için pembe tonlarında tasarladığı yeni modeli Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition Pink Livery’ı duyurdu.
H. Moser &Amp; Cie. Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition Pink Livery

Bağımsız saat markası H. Moser & Cie., partneri olduğu Alpine F1 takımı için geçtiğimiz günlerde Alpine Streamliner Clylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition’ı duyurmuştu. Mavi tonlarında tasarlanan bu yeni model, Alpine’in Formula 1 aracı A524’ün renklerinden ilham alıyordu. A524, çağdaş sanatçı Felipe Pantone’un dokunuşlarıyla mavi ve pembe renkler ağırlıkta tasarlanmış. Moser’in duyurduğu ilk model mavi kadran ve kauçuk kayışla sunulmuştu. Yeni model ise A524’ün pembe renklerini taşıyor.

Streamliner Clyindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Pink Livery, 20 adetle limitli bir versiyon. Bu yeni model sadece markanın web sitesinde satışa sunulacak. Saatin iskeletleştirilmiş ana kadranı, saat 12 yönünde küçük bir pembe kadran barındırıyor. Uçları mavileştirilmiş akrep ve yelkovana Super-LumiNova kaplı indeksler eşlik ediyor. Bir H. Moser & Cie. imzası olarak bu modelin kadranında da markanın logosu yer almıyor.

42,3 mm çapındaki çelik kasa ise pembe kauçuk kayışla tamamlanıyor. Açık kasa arkasından görünen otomatik mekanizma ise in-house kalibre HMC 811.

Şimdi Pembe: H. Moser &Amp; Cie. Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition Pink Livery
Streamliner

100 adetle üretilen mavi Alpine Edition ve 20 adetle üretilen Pink Livery’nin yanı sıra Alpine F1 takımı işbirliği için marka bir saat daha duyuracağını açıkladı. Bir adet üretilecek saat, kâr amacı gütmeyen vakıf Aqua Pearls’da düzenlenecek bir müzayedede satışa sunularak elde edilen gelirle vakfın dünya çapında temiz içme suyu erişimi iyileştirmek ve çevreyi korumak gibi faaliyetlerini desteklemek için kullanılacak.

Şimdi Pembe: H. Moser &Amp; Cie. Streamliner Cylindrical Tourbillon Skeleton Alpine Limited Edition Pink Livery
Streamliner