Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Maskenin Altındaki Notalar

18 Mart 2021
Maskenin Altındaki Notalar

Yanıma almadan asla çıkmam dediğiniz 3 şey nedir diye sorsak bundan yaklaşık bir sene öncesine kadar cevaplarımız o anki ruh halimizden giydiğimiz kıyafete kadar her şeyden etkilenirdi, oysa günümüzde ilk iki sıra belli; maske ve dezenfektan. Artık hayatımızın bir parçası haline gelen maskelerin markaları, modelleri ve renkleri değişse de değişmeyen tek gerçek maskelerin altında nefes almaya çalışmanın gerçekten de çok yorucu olduğu.

Hangi koruyuculukta olursa olsun maske altında ciğerlerimizi havayla dolduramamak bir yana bir de kendi nefesimizle dışarıya verdiğimiz karbondioksiti tekrar ciğerlerimizde hissetmek de pek hoş bir durum değil elbette. Peki her şeyin bir çözümü var da, soluduğumuz bu havayı güzelleştirmenin bir çözüm yok mu? Elbette var; yılların eskimeyen ve alışılmadık ürünlerin tedarikçisi kabul edilen markası Buly 1803, tarihi eski olsa da yenilikçi duruşuyla her daim öncü olmayı başardığı gibi bu konuya yaklaşımıyla da bugünlerde adından oldukça söz ettiriyor.

Marka, maskeyle geçirmek zorunda olduğumuz uzun günleri okaliptüs, nane ve limon ferahlığıyla baypas ediyor. Yeni piyasaya sürdükleri ve her tür maske üzerine rahatlıkla yapıştırılabilen sticker’lar sayesinde soluduğumuz havada ferahlık hissi yaratmayı başaran marka, sticker’ların 6 saate kadar etkili olduğunu da söylüyor.

Maskenin Altındaki Notalar
Maskenin Altındaki Notalar

Kokuların aromaterapi etkisiyle sakinlik ve dinginlik verdiğinin su götürmez bir gerçek olduğu günümüzde kim bilir maskelerin altındaki huzur belki de üstüne taktığımız sticker’da gizlidir.