Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Kayak Sezonu için Öne Çıkan 10 Aprés-Ski Trendi

5 Aralık 2023
Kayak Sezonu için Öne Çıkan 10 Aprés-Ski Trendi

Kayak sezonu için sezonun Aprés-Ski trendlerini ve olmazsa olmaz parçalarını araştırdık.

Yüzünüz rüzgâra çarpıyor. O ferah hisle birlikte kendinizi serbest bırakıyorsunuz. Sonra yukarı tırmanış ve tekrar… Kayak tutkunuz varsa güneşin ilk ışıklarıyla birlikte pisttesiniz. Ama şimdi biraz dinlenme vakti. Bu enerjik ve serin duygu, yerini konforlu ve sıcak bir havaya bırakıyor. Gün bitiminde ya da pistlere ufak bir ara verdiğinizde görünümünüz de duruma adapte oluyor tabii.

2023’ün Aprés-Ski trendleri, kayak stiline taze ve kullanışlı bir bakış açısı getiriyor. Yenilikçi ve sınırları genişleten tasarımlar, klasik siluetlere heyecan katıyor. Oversize ve rahat kesimli fitlerin yanında retro havaya sahip görünümler de ön planda. Bu kış canlı renk paletlerini ilham panomuza yerleştirirken cüretkâr desenlerin dominasyonuna da tanıklık ediyoruz. Konforun örnek görseli olan yumuşak ve tüylü tuşeler, geliştirilmiş teknik kumaşlar ve tabii ki olmazsa olmazımız sürdürülebilir üretimlerse dikkat çeken materyaller arasında.

İster şöminenin önünde şarabınızı yudumlarken isterseniz de berrak bir yansımayla batan güneşe karşı müziğin ritmine kendinizi kaptırırken stil kodlarınızdan ödün vermemeniz için sezonun Aprés-Ski trendlerini ve olmazsa olmaz parçalarını araştırdık.

Kayak Sezonu

Fashion-Forward Tulumlar

Fonksiyonel kayak tulumlarınızı pistlerden etkinlik alanlarına taşımak bu kış oldukça kolay. Çünkü tasarımlar yüksek modanın sınırları zorlayan bakış açısıyla yenileniyor.

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Sıcak ve Konforlu

Sokak stilinin favorisi olan triko takımlarınızı kayak valizinize yerleştirmeyi unutmayın. Hafif kaşmir setler ya da oversize örgüden yapılma takımlar hem konforlu hem de sıcak bir mola için eşleme kaygısı olmadan giyip çıkabileceğiniz kurtarıcılar arasında.

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Mono-Look

Kısa yolda iddialı bir kayak sonrası stiline sahip olmanın kestirme yolunu açıklıyoruz: Monokrom ve birörnek ikililer. Bu sezon canlı renklerin ve desenlerin sezonu demiştik. Dolayısıyla görünümünüzle varlığınızı hissettirmek için uyumlu takımlara mutlaka göz atın.

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Sofistike Kapitone

Klasik ve sofistike kapitone, 2023 kışında boyut atlıyor. Soğuk iklimin vazgeçilmezi olan bu görünüm, kayak kombinasyonlarınıza şık bir dokunuş yapmak için birebir. Stil oyununda cesur davrananlardansanız en güncel kapitone tasarımları ilham panonuza ekleyebilirsiniz.

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Yeni Nesil Yeti

Baştan aşağı kayak şıklığına bürünmüşken, konforlu ve fonksiyonel kar botlarının da bu akıma kapılması önlenemezdi. Yeni nesil kar botları korunaklı ancak hafif ve dikkat çeken tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Centilmenleri de unutmadık.

Renk Bloğu

Sezonun grafik trendini daha evcil bir şekilde ele almak isteyen ama yine de dikkat çekicilikten ödün vermeyen centilmenler için puffer montlar renk bloğu güncellemesi alıyor. Sert hatlar ve kontrast tonların birlikteliği, kombinasyonunuza cool ve eğlenceli bir hava yaratıyor

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Son Rüzgâr Bükücü

Windbreaker montların önlenemez yükselişi, bu sezon trend listelerinin zirvesine tırmanmalarıyla taçlandı. Parka ve yağmurlukların teknik özellikleriyle sweatshirt konforunu harmanlayan bu silüet, Aprés-Ski dolabınızın vazgeçilmezleri arasında.

Kayak Sezonu Için Öne Çıkan 10 Aprés-Ski Trendi
Kayak Sezonu

El İşi

Bu kış desenlerden tam anlamıyla bir kaçış yok. Eğer mont ve pantolonlarda blok renkleri tercih ediyorsanız en azından kazaklarınızı daha hareketli örneklerden seçebilirsiniz. Desen ve hareket kelimeleri göz korkutmasın. Klasiklerden hoşlananlar için baklava, ekose ve Fair Isle tasarımlar da trendler arasında mevcut.

Kayak Sezonu Için Öne Çıkan 10 Aprés-Ski Trendi
Kayak Sezonu

Teknik Terzilik

Moda haftalarının yükselişe geçen terzilik trendi ve temiz hatlara sahip, sessiz görünümler Aprés-Ski koleksiyonlarına da yansıyor. Renkli, desenli ve iddialı modellere ters köşe yapan bu trend, daha sakin bir stilden hoşlananlar için birebir. İnnovatif ve yüksek kalite kumaşlar, bu yalın ama ağır parçaları yükselten en önemli detay.

Kayak Sezonu
Kayak Sezonu

Kışlık Dokunuş

Klasik aksesuarlar soğuk iklime karşı kışa özel sıcak ve konforlu tuşelerle yeni bir kimlik kazanıyor. Her gün kullandığınız stiller, kayak dolabınızda karlı günlere karşı koruma kalkanınızı güçlendiriyor.

Kayak Sezonu Için Öne Çıkan 10 Aprés-Ski Trendi
Kayak Sezonu