Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Bodrum’da Büyülü Bir Dünya: Maxx Royal Bodrum

11 Aralık 2023
Bodrum’da Büyülü Bir Dünya: Maxx Royal Bodrum

Gözlerden uzak bir Bodrum koyu, berrak sular ve doğa harikası bir yarımada ile huzurun kapısını aralayan Maxx Royal Bodrum, Göltürkbükü’nde misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Maxx Royal Bodrum
Maxx Royal Bodrum

Rüya tatilinizi nasıl tarif ederdiniz? Bodrum’un saklı koylarından birinde berrak sulara açılan, mimarisiyle meşhur beyaz Bodrum evlerini anımsatan bir otelde uyanmak hiç şüphesiz hepimizin düşlerini süsleyen tatil sabahlarından biri. Doyasıya eğlenilen bir yaz gecesinin ardından böyle mavi bir sabaha uyanmak isteyenler için Maxx Royal Bodrum ideal adres.

Bodrum’un kendine özgü atmosferinde farklı ülkelerin mutfakları bir araya geliyor. Dünyaca ünlü restoran Caviar Kaspia, Maxx Royal Bodrum’da Fransız yemekleri ve havyarın çeşitlerini sunuyor. Dünya mutfakları arasında tura çıkaran a la carte restoranlar ve göz kamaştırıcı barlarda tadıma sunulan lezzetlerin yanı sıra, Oro & Vermu by Alfredo Russo ve Speakeasy Bar by Alfredo Russo’da Michelin yıldızlı şef Alfredo Russo’nun özel menüleri İtalyan zarafetiyle hazırlanıyor. 

Maxx Royal Bodrum
Maxx Royal Bodrum

Tesisin sağlıklı yaşam merkezi Maxx Wellbeing Spa ise yenilikçi non-invaziv yaşlanma karşıtı tedavileri, vücudu şekillendirmeye yardımcı bakım uygulamaları ve rahatlatıcı terapilerle hem bedene hem de ruha iyi gelecek deneyimler yaşatıyor. Bedensel sağlığınızı sporla korumak isteyenlerdenseniz tesisin spor salonu, son teknoloji ekipmanların yanı sıra kişisel antrenör ve fitness eğitmenleriyle sizleri bekliyor. Maxx Royal Bodrum’un egzersiz stüdyolarında anti gravity yoga, pilates, nefes terapisi, grup cycle, zumba ve core antrenmanı gibi pek çok egzersiz dersini uzman eğitmenler eşliğinde deneyimlemek de mümkün. Spor ya da SPA sonrası sağlıklı yiyeceklerle hafifliğinizi korumak isterseniz Maxx Wellbeing Restoran’a uğrayın, özenle hazırlanan sağlıklı lezzetler sizi orada bekliyor.

Maxx Royal Bodrum
Maxx Wellbeing’de 3 ila 21 gün arasında değişen, hem beden hem ruh sağlığını gözeten sağlıklı yaşam ve inziva programları sunuluyor.
Maxx Royal Bodrum
Tesisin peyzaj çalışmaları sırasında Türkiye, İtalya ve İspanya’daki fidanlıklar ziyaret edildi. Bodrum’un doğal bitki örtüsüyle uyumluluk gösteren mantar meşesi, demir ağacı, fıstık çamı ve Çin mor salkımı gibi ağaçlar Maxx Royal Bodrum’un peyzajında kullanıldı.

Eşsiz Bodrum doğası içinde konumlanan Maxx Royal Bodrum’un oda ve villaları, şehrin kendine has mimari kodlarından ilham alınarak tasarlanmış. Ege Denizi’nin masmavi manzarasını kucaklayan odalar, Bodrum açıklarını süsleyen ada manzaralarını da gözler önüne seriyor. Ev konforunu lüksle birleştiren villalar, deniz suyu ile doldurulan havuzlarla bir araya gelerek ferahlık ve huzur veren bir atmosfer sunuyor.

Bodrum’da Büyülü Bir Dünya: Maxx Royal Bodrum
Tesis; enerji tüketiminde yüzde 24’ten fazla, iç mekân su tüketiminde ise yüzde 45’ten fazla tasarruf hedefiyle çevreci vizyonunu destekliyor.

Maxx Royal iş birliğiyle ilk kez Türkiye’ye gelen, Mikonos’un dünyaca ünlü beach bar restoranı Scorpios, Maxx Royal Bodrum’un hemen yanı başındaki yarımadada misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Tesisten yapacağınız kısa bir buggy yolculuğuyla kolayca Scorpios’a ulaşabilir, leziz yemekleri ve Scorpios’un kendine has müzik kültürünü deneyimleyebilirsiniz.

Bodrum’da Büyülü Bir Dünya: Maxx Royal Bodrum
Maxx Royal Bodrum

Bu içerikte kullanılan tüm görseller bilgi amaçlı olup taahhüt niteliği taşımamaktadır. Maxx Royal Resorts, değişiklik yapma hakkını saklı tutar.