Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Raymond Weil ile 24 Şehrin Zamanı

31 Mayıs 2023
Raymond Weil ile 24 Şehrin Zamanı

Raymond Weil Freelancer Men’s GMT Worldtimer, 24 farklı şehirdeki zamanı gösteren yeşil kadranıyla retro duruşu modern dokunuşlarla harmanlıyor.

Bir saat meraklısı kadrana baktığında sadece zamanı görmekle yetinmez, onu kadranın arkasındaki hikâye cezbeder. Örneğin Raymond Weil’in Mozart’ın ve Beethoven’ın eserlerinin ismini taşıyan koleksiyonları, müzik severler için özel bir yere sahip. Markanın yeni saati Freelancer Men’s GMT Worldtimer’ın yeşil kadranına bakarken de başka şehirlerin zamanları kadranınıza akıyor ve birbirini kovalayan akrep ve yelkovanın dışında bir kapı aralanıyor.

Raymond Weil sahiplerinin üye olabildiği bir RW Kulübü bulunuyor. Bu kulüpte Raymond Weil, müşterilerine 3 yıl garanti vermenin yanı sıra yeni deneyimler sunuyor.

Freelancer Men’s GMT Worldtimer kadranı, her zaman dilimi için öne çıkan bir şehirle işaretlenen bir diskle tasarlanmış. Bu şehir diski, gösterilen konumdaki saati ve gece/gündüz olup olmadığını gösteren 24 saatlik bir ölçeğin yanında yer alıyor. Yerel saat ise akrep ve yelkovanla takip ediliyor.

Raymond Weil, Freelancer Men’s Gmt Worldtimer

40,5 mm çapındaki paslanmaz çelik ve bronzdan üretilen kasa, saatin yeşil kadranıyla uyumlu olacak şekilde tamamlanmış. İbreler ve indeksler ise Super-LumiNova® ile kaplanarak Freelancer GMT Worldtimer’ın yeşil retro görünümüne modern ışıltılar eklenmiş. Saatin kalbine ise otomatik kalibre RW3230 yerleştirilmiş.

Raymond Weil, Freelancer Men’s Gmt Worldtimer
Raymond Weil Freelancer Men’s Worldtimer’ın siyah renkte tasarlanmış bir versiyonu da mevcut.
Referans: 2765-SBC-52001
Mekanizma: Otomatik, kalibre RW3230
Kasa: Paslanmaz çelik, bronz
Güç Rezervi: 50 saat
Kayış: Yeşil dana derisi, katlanır toka