Range Rover Evoque

Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Panerai’nin Yeni Marka Elçisi: Şahika Ercümen

4 Şubat 2022
Panerai’nin Yeni Marka Elçisi: Şahika Ercümen

Dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen, Panerai’nin Türkiye’deki yeni marka elçisi oldu.

Dalış sporunda Türkiye’de ilklere imza atan Şahika Ercümen, aynı zamanda dünya serbest dalış rekortmeni. Antarktika’da tüpsüz dalan ilk Türk kadın sporcu olan Ercümen’in başarıları ve rekorları saymakla bitmez desek yeridir. Şimdiyse karşımıza Panerai’nin yeni Türkiye marka elçisi olarak çıkıyor.

Bugüne kadar 11 dünya rekoru kıran Ercümen’e Panerai’nin İsviçre teknolojisi ile İtalyan tasarımını buluşturan dalış saatleri eşlik edecek. Uzun yıllar boyunca İtalyan donanması için saat, pusula, derinlik ölçer gibi dalış teçhizatları üretmiş olan Panerai’nin özellikle dalgıçlar için tasarlanmış dalış saatlerini bundan sonra bir de Ercümen’in bileğinde göreceğiz. Ercümen ise bu işbirliği için duygularını şöyle ifade ediyor: “Mavi derinliklere olan tutkumu paylaşabileceğim böylesine prestijli bir markanın temsilcisi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tüpsüz dalış yapan biri olarak bir salisenin ya da genel olarak zamanın değerini en iyi bilen insanlardan biri olduğumu düşünüyorum.”

Panerai’nin Yeni Marka Elçisi: Şahika Ercümen
Panerai’nin Yeni Marka Elçisi: Şahika Ercümen

Görünen o ki, hem Şahika Ercümen’in hem de Panerai dalış saatlerinin mavi sulardaki maceraları gittikçe heyecan kazanarak devam edecek.