Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

Bugatti ile Yüksek Desibel

4 Nisan 2023
Bugatti ile Yüksek Desibel

Bugatti, Master & Dynamic ile yüksek teknolojili, lüks odaklı yeni bir kulaklık koleksiyonu için bir araya geldi. Bugatti’nin 500 adetle sınırlı aracı Chiron’a saygı duruşu niteliğindeki bu özel koleksiyon müzik ve otomobil tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Bugatti Ile Yüksek Desibel
Bugatti Ile Yüksek Desibel

Bluetooth ve kulak üstü modelleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilecek olan kulaklıklar, Master & Dynamic’in birinci sınıf MW75 aktif gürültü önleyici (ANC) kablosuz kulaklıkları, MW08 ANC kablosuz kulaklıkları ve MG20 kablosuz oyun kulaklıkları dahil olmak üzere en gelişmiş modellerini kullanarak tasarlandı.

10 Nisan’dan itibaren satışa sunulması beklenen MW75 Bugatti, 699 dolardan, MW08 Bugatti 399 dolardan ve MG20 Bugatti 599 dolardan başlayan fiyatlarla alıcılarını beklerken neden bu kulaklıklara sahip olmanız gerektiğini de Master & Dynamic’in CEO’su Jonathan Levine’den duyalım; “Bugatti kullanmak nasıl eşsiz bir deneyimse, müzik dinlemek de bu kulaklıklar sayesinde o kadar eşsiz olacak. Bugatti kullanan bir kişinin direksiyona geçtiğinde içinde hissettiği o enerjiyi, müzikle deneyimlemek mümkün olacak.”