Saatolog.com.tr

Saatolog.com.tr Logo

3 Yeni Kayak Oteli

22 Aralık 2022
3 Yeni Kayak Oteli

Karla kaplı pistlere kavuşmaya hazırlananlar, bu kış açılması beklenen yeni adreslere göz atabilir.

Villars Palace

İsviçre’nin sıcacık kasabalarından biri olan Villars’da, sayısız ödül almış Villars Alpine Resort tarafından işletilen Villars Palace, iki yıllık bir tadilatın ardından çağdaş bir kayak oteli olarak kapılarını yeniden açıyor. 1913 yılından kalma tarihi binasından dolayı saray olarak adlandırılan ve uzun yıllar Club Med çatısı altında hizmet veren otelde 125 oda ve süit, mekânın geçmişine saygı gösteren minimalist bir tasarımla tarihi ruhunu koruyor. Açık havuz, hamam, sauna ve fitness salonunun yanı sıra futbol, ​​tenis ve basketbol sahası da bulunan otelin La Rôtisserie adlı restoranı bölgenin en iyilerinden biri olmaya aday…

3 Yeni Kayak Oteli

Six Senses Crans-Montana

Dünya genelinde 20’den fazla destinasyonda wellness konseptli oteller işleten Six Senses grubu, ultra lüks bir kayak oteli projesiyle karşılıyor yeni seneyi… Şubat 2023’te kapılarını açacak olan Six Senses Crans-Montana, İsviçre Matterhorn’dan Fransız Mont Blanc masifine kadar manzaralar sunan özel teraslı toplam 45 oda ve süitten oluşuyor. Dekorasyonda, bir dağ evinin sıcaklığını ve konforunu yaratan özel ahşap mobilyalar ve doğal kumaşlarla eşleştirilmiş yerel karaçam, meşe ve arduvaz ağaçları öne çıkıyor. Otelin çatısında konumlandırılan ısıtmalı devasa yüzme havuzu ve tam donanımlı spa alanı, kayaktan sonra bacaklarını dinlendirmek isteyenlerin uğrak yeri olacak. Snowboard’cular için ayrı bir alan da yaratan Six Senses Crans-Montana, Avrupa’da sadece yeni bir otel değil yeni bir kayak alanı arayanları da mutlu edecek.

3 Yeni Kayak Oteli

Viewline Resort Snowmass

Amerika’nın en iyi kayak pistlerine sahip olmasıyla tanınan Colorado’daki eski Westin oteli, yaklaşık 40 milyon dolarlık bir renovasyonun ardından, Viewline Resort Snowmassadıyla misafirlerini karşılamaya hazır.Marriott otel grubunun Autograph Collection adlı lüks markasının çatısı altında hizmete açılan 254 odalı resort, profesyonel pistleriyle kayak tutkunlarının favori adreslerinden… Natürel tonlardaki retro mobilyalar, büyük avizeler ve anıtsal sanat eserleri gibi göz alıcı tasarım öğeleri, Snowmass’ın Aspen Skiing Company tarafından kurulduğu 1960’lı yıllara atıfta bulunuyor. Viewline Resort Snowmass, ısıtmalı yüzme havuzu, donanımlı spa’sı ve son derece profesyonel bir hizmet vermeye hazırlanan kayak concierge’ıyla sezonun en iyi adreslerinden biri olacak.